Dla Pracownika

Oferujemy Ci legalną, stabilną i dobrze płatną pracę z możliwością rozwoju zawodowego i osobistego.

Skład oferty

Jesteśmy w stanie polecić Cię naszym kontrahentom na bieżąco. Agencja pracy tymczasowej J.C Mega-Invest Poland Sp. z o.o. to doskonałe miejsce do rozpoczęcia swojej kariery zawodowej dla osób pracowitych, sumiennych i rzetelnych oczekujących uczciwego wynagrodzenia za uczciwą pracę.

Nie przejmuj się kwalifikacjami

wyjasnienie

Jeśli jesteś osobą z doświadczeniem i umiejętnościami to dobrze, mamy dla Ciebie pracę. Jeśli nie dysponujesz umiejętnościami i doświadczeniem to nie problem, dla Ciebie też jest praca, wszystkiego można się nauczyć.

pracownicy

Jeśli jesteś pracownikiem z za granicy Polski i nie posiadasz środków by przyjechać do pracy, pomożemy Ci. Oferujemy pomoc finansową na pokrycie wydatków przejazdu, zakwaterowania, obsługi formalnej dokumentów, zakwaterowanie na dobry początek Twojej kariery zawodowej. Gwarantujemy Ci dobrze płatną pracę w odpowiedniej dla Ciebie branży, dzięki czemu będziesz mógł pozwolić sobie na więcej niż do tej pory.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej napisz do nas albo zadzwoń, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości związane z zatrudnieniem. Dbamy by nasi pracownicy jak i zleceniodawcy byli na bieżąco informowani o wszystkich swoich prawach i obowiązkach.

Nasze wymagania / oferty

Ukończone 18 lat

Sumienność, Samodzielność, Kreatywność

Pracowitość, Punktualność, Rzetelność

Legalną pracę w Polsce

Zakwaterowanie, Ubezpieczenie, Wysokie zarobki

Wsparcie finansowe, Pomoc w załatwieniu formalności

Skontaktuj się z nami!